Formand
Erling Glud Nielsen
Sinding Hedevej 33
8600 Silkeborg
Tlf.: 86867135
Mobil: 25438834
erling.glud.nielsen@mail.tele.dk

Næstformand,  Sekretær
Connie Zepernick
Kragelundvej 59
8600 Silkeborg
Tlf.: 86867189
Mobil: 61601279
connie.zepernick@zybermail.dk

Kasserer, Bestyrelsesmedlem
Henrik Sørensen
Sinding Hedevej 53
8600 Silkeborg
Mobil: 26660502
henrik@sh8.dk

Udvalgsformand FK’s venner, Bestyrelsesmedlem
Anna Grethe Aggerholm
Sinding Hedevej 75
8600 Silkeborg
Mobil: 20117914
ag@aggerholm.org

Udvalgsformand fodbold ungdom,  Bestyrelsesmedlem
Christina Borgen Nielsen
Kragelundtoften 61
8600 Silkeborg
Mobil: 60937915
borgen1981@gmail.com

Udvalgsformand foldbold senior, Bestyrelsesmedlem
Jens Peter Thorsager
Kragelundvej 28
8600 Silkeborg
Mobil: 29256221
jpthorsager@hotmail.com

Udvalgsformand motion, Bestyrelsesmedlem
Morten Uhrenholt
Kragelundtoften 14
8600 Silkeborg
Tlf.: 86867977
Mobil: 51491091
morten.uhrenholt@skolekom.dk

Udvalgsformand kroket, Bestyrelsesmedlem
Søren Bach
Kragelundtoften 8
8600 Silkeborg
Tlf.: 86948619
Mobil: 20251243
bosbach@lite.dk

Udvalgsformand badminton, Bestyrelsesmedlem
Tor Westerheim
Kragelund Møllevej 50
8600 Silkeborg
Mobil: 22670075
t.westerheim@hessel.dk

Udvalgsformand gynmastik, Bestyrelsesmedlem
Lene Grau Hansen
Engesvangvej 79
8600 Silkeborg
Tlf.: 97856242
Mobil: 61401613
lenegrau@msn.com

Udvalgsformand svømning, Bestyrelsesmedlem
Marlene Sørensen
Kragelundvej 32
8600 Silkeborg
Mobil 2942 9144
krage2302@gmail.com

Udvalgsformand håndbold, Bestyrelsesmedlem
Kristian Jul Jensen
Kragelund Tværvej 34
8600 Silkeborg
Mobil: 2897 6545
FK73haandbold@gmail.com